Detay Maxinet

Online Kazanç Sistemi

Detay Maxinet Üyelik” Maxinet Güvenilirmi, Maxinet Yorumları Detay Maxinet Paketleri Hepsi ve Daha fazlası yazımızda…

Detay Maxinet Nedir ?

Detay Maxinet Üyelik Maxinet Üyeliği, Maxinet Referans Numarası, MAXİNET Yorumları, Güvenilirmi, MAXİNET’e Giriş ve Kayıt. Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Detay Maxinet Üyelik“, Bir network oluşumu yani online iş ağı’dır. 10 – 100 – 1.000 ve çok daha fazla kullanıcının bir amaca yada hizmete dahil olması ile oluşan çok kullanıcılı bir sistemdir. Detay Maxinet ‘de Bu Sistemde belirlenen bir hedef doğrultusunda tüm üyeleri ile birlikte ortak ve eş zamanlı olarak hareket ederek çalışır. Detay Maxinet Tarafından geliştirilen bir Program,  Size Gönderilen Bilgisayarlar Üzerinde Çalışır, yaptığı iş ise Google Üzerinde SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) yapmasıdır. Bilgisayarınız Günlük 8 yada 14 Saat olmak üzere açık bırakılır, Böylece program çalışarak kendisine bağlı firmalara seo ve reklam hizmeti verir. Böylece firmalardan alınan kazanç Detay Maxinet Network Üyelerine Dağıtılır.

Yıllık 590$ Yatırımla Ayda 460TL Kazanın, Bu sistemle kısa yoldan zengin olamazsınız fakat Altın Paketle aylık 1300TL ‘ye kadar kazanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Maxinet Network Sistemi Nasıl Çalışır ?

Detay Maxinet şirketi tarafından geliştirilen bir bilgisayar programı sayesinde network sistemi çalışmaya başlar…  Satın Alacağınız Başlangıç Paketi ile Birlikte Size Bir Bilgisayar ve Program, faturalı ve belgeleriyle birlikte adresinize kargo ile gönderilir. Bilgisayarı açıp programı çalıştırdığınızda, Maxinet’ten SEO hizmeti alan firmaların web siteleri bu program üzerinden otomatik olarak ziyaret edilir ve yaklaşık site başına 300 saniye boyunca o sitede gezdirilir, böylece hizmet alan firma Google üzerinde üst sıralara çıkar marka ve bilirliği artar. Herbir network üyesi farklı şehirler ve farklı IP adresleri üzerinden sitelerde gezdirildiği için organik ziyaretçi trafiği oluşturulmuş olur. Bu da en değerli ziyaretçi trafiği anlamına gelir, Firmalar görüntülenme oranı kadar Maxinet firmasına para öder, Detay Maxinet’te aldığı bu ödemelerin bir kısmını Network üyelerine günlük dağıtır.

Maxinet Üyelik Paketleri...

detay maxinet üyelik Paketleri ödeme tablosu

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve DetayMaxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Paket Satın alabilirsiniz.

Sisteme Sadece Referans Kodu ile Üye Olabilirsiniz. Aşağıdaki Üye Ol butonuna Güvenli Referans Kodu Otomatik olarak eklenmiştir. Üyelik aşamasında kodu alabilmek için 0506 474 28 06 numaralı Whatsapp hattından bize mesajla ulaşın size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Referans Url: https://sys.detaymaxinet.com/?r=K94YMD

Detay Maxinet” Network Sistemine giriş için ilk önce “Gümüş Paket” alınarak başlanır. Bu Paket ile Birlikte size Bir Bilgisayar ve Program Gönderilir, Altın ve Platin Paketler’e sonradan farkını ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Detay Maxinet A.Ş. Altın ve Platin Paketlere Geçiş için size şans veriyor.
detay maxinet kazanç hesaplama
detay maxinet kazanç hesaplama

Maxinet Ne Kadar Kazandırır ?

Maxinet Başlangıç Paketi olan Gümüş Paket ile başladığınızda Sisteme Giriş için 590$ Ödedik dolar kuru 3.86 diyelim giriş maliyetimiz : 2.270TL eder. Karşılığında 1.000 TL değerinde bir bilgisayara sahip olmuş oluruz.

Gümüş Paket Günlük Getirisi = 5$ ( 19TL)
Aylık Getirisi = 150$ ( 579TL )
Detay Maxinet Resmi Bir Firma olduğu için %20 Vergi Kesintisi olur kesintilerle birlikte Aylık 464TL net olarak hesabımıza geçer.

Altın Paket Günlük Getirisi = 14$ ( 54TL )
Aylık Getirisi = 420$ ( 1621TL )
Kesintilerle birlikte Aylık 1296TL net olarak hesabımıza geçer.

***** Tek Bir Modem Üzerinden Aynı Evde Maksimum 6 Adet Sistem Kurabilirsiniz. Yani Bir Altın Paket 5 Gümüş Paket, Yada 6Adet Altın Paket Gibi, İstediğiniz şekilde sistem kurup kazancınızı arttırabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Davet Ederek Kazanın!

Maxinet Network Sistemine Yeni Üye Yaptığınız Tüm kullanıcılar için ekstra ödeme almaya devam edersiniz, yani Gümüş Paketten 2 Kişi getirdiniz bu 2 üye size 70 + 70$ kazandırır onlarda birer üye getirdi 47 + 47$ daha kazanırsınız bu derinlik 7. kademeye kadar inmekte ve ağınız büyüdükçe kazancınızda büyümektedir.

Kazanç Derinliği : MaxiNet Derinlik Referans Gelirleri ; Yani Sizin üye yaptıklarınız 70$ onların üye yaptıkları 47$ onlarında yaptıkları 29$ diye aşağı doğru devam ediyor, yani kazancını sürekli büyüyor böylece kendi network ağınız oluşuyor.

1. Derinlikte %12 (70,80 dolar) Sizin Üye Yaptıklarınızdan Gelen
2. Derinlikten %8 (47,20 dolar) Üyelerinizin Üye Yaptıklarından gelen
3. Derinlikten %5 (29,50 dolar) 2. Derinliktekilerin Üye Yaptıklarından
4. Derinlikten %3 (17,70 dolar) 3. Derinlikten Gelen Üyeler
5. Derinlikten %2 (11,80 dolar) … bu liste aşağı doğru devam eder.
6. Derinlikten %1 (5,90 dolar)
7. Derinlikten %1 (5,90 dolar )

Detay Maxinet Üyelik
Detay Maxinet Üyelik

Maxinet'e Nasıl Üye Olurum ?

Detay Maxinete Gümüş Üyelik Buradan ‘a tıklayarak Maxinet kayıt sayfasına yönlendirilirsiniz, Referans kodunuz ile birlikte kayıt sayfası açılır, bu sayfadaki tüm veriler güvenli ve şifrelenmiştir. Referans Kodu olmadan Üyelik yapamazsınız formu doğru ve eksiksiz olarak doldurunca hem size hem bize onay kodu içeren sms gelir. Bu yüzden bizimle 0506 474 28 06 nolu whatsapp hattından ulaşın.

Kayıt İşleminden Sonra Detay Maxinet Panelinizden “Bakiye Yükle” butonuna basarak Kredi Kartı ile Maxinet Hesabınıza 1 yıl için 590$ para yatırıyorsunuz, Ödemeniz gerçekleştikten sonra hesabınız aktif hale gelir.

Firma Yetkilileri hesabınızı onayladıktan sonra 3 ile 10 iş günü arasında belirttiğiniz adrese içinde yazılımı yüklü olan değeri yaklaşık 1.000TL değerinde bir bilgisayar  gönderilir, bilgisayarınız elinize ulaştıktan sonra programı aktif yapıyorsunuz ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Detay Maxinet Bilgisayarı

Detay Maxinet A.Ş ‘nin Size Gönderdiği Bilgisayar Görselde Görünendir, Stok Durumuna göre farklı marka ve model bilgisayar gönderimleri de yapılabilmektedir.

Detay maxinet aktif üye

Aktif üye Sayısı

Maxinet Ailesi sürekli büyüyor, Network yapısına her gün yüzlerce yeni üye katılıyor…  şuan 13.000 den fazla üye ile her geçen gün yeni üyeler ekleniyor. Şimdi üye olarak kazanmaya başlayın.

detay maxinet aylık kazanc

Kazancı Arttırın

Detay Maxinet sistemine en düşük paket olan Gümüş Paketten giriş yapın. Şimdi üye olarak ayda en az 465tl kazanmaya başlayın, Paket yükselterek, ek paket alarak yada yeni üyelerle kazancınız arttırın.

detay maxinet geri dönüş

Geri Alın

İster Gümüş Paket yada Altın Paket satın alın, Detay Maxinet Sistemi ödediğiniz üyelik ücretini size verdiği kazanç ile 5 Ayda amorti ediyor, üstelik aldığınız bilgisayar sizin oluyor. 7 Ay Kar’a geçin
Nasıl Kullanılıyor ?

Detay Maxinet’in Mantığı çok basittir, üye olduktan sonra her şeyi takip edebileceğiniz bir kontrol paneliniz oluyor, yani sisteme, üyelik panelinize giriş yaptıktan sonra, Çekilebilir tutar, Aylık ve Günlük kazançlar, Maxi Cüzdanınız, Para Transferi ve Para Talep etme, Alt üyelerden gelen miktarlar gibi herşey çok kolay ve basitce ulaşılabilir ve anlaşılır şekilde anlatılmıştır. Sorun yaşadığınız noktada Müşteri Hizmetleri yoğunluğa göre 2 – 3 dakikada sorularınızın hepsini yanıtlıyor. Böylece sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

Paramı Ne Zaman ve Nasıl Çekebilirim ?

Eğer hesabınızda 100$ ve üzeri kazandığınız para varsa her ayın 20 sinde ödeme talep et butonuyla çekmek istediğiniz tutarı belirterek işlemi başlatıyorsunuz, Ödemeler her ayın 5 veya 5’i hafta sonuna denk geliyorsa sonraki ilk iş günü belirttiğiniz IBAN numarasına %20 vergisi alındıktan sonra otomatik olarak yatıyor.

Kullanıcı Yönetim Paneli

maxinet kullanıcı yönetim paneli
maxinet yönetim paneli

Herşey Yolunda Görünüyor...

Kazanmaya Şimdi Başlayın

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve Detay Maxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Gümüş yada Altın Paket Satın alabilirsiniz.

Maxinet’i burada Tüm Detaylarıyla Anlattık, verdiğiniz yatırımı 5 ay gibi bir kısa sürede geri alarak sizde kazanmaya başlayın. Üye Olmadan Önce 0506 474 28 06 Nolu Telefonu Whatsapp ile mesaj gönderin size geri dönüş yapacağız.

Maxinet Güvenilir mi ?

Detay Maxinet Güvenilir mi ? Evet sisteme girecek olan tüm üyeler bu soruyu soruyor sonuçta sisteme bir para yatırılacak ve en az 5 ay beklemesi gererkiyor. Firma kayıtlarına bakınca 2002 – 2003 yıllarında kurulduğu ve Turkcell – Vodafone ve Avea(T.Telekom) için mobil ödeme altyapısını geliştiren bir firma olduğunu görebiliyoruz.

Sonuçta hiç risk alınmadan 1kuruş dahi kazanamıyoruz. Hayatta her şeyin bir risk olduğunu düşünürsek bu adımda bir  risk. Fakat yaptığım araştırmalar sonucunda firmanın 10 Aydır sorunsuz bir şekilde ödemelerini vergilerini vererek yaptığını ve her şeyin yasal olduğunu görebiliyoruz.

Sisteme üye üst yetkililerle yaptığımız görüşmeler tam anlamıyla güven arz ediyor, Firmanın geçmişi ve yatırımları büyüklüğünü ve ciddiyetini ortaya koyuyor. Benzer oluşumlar Vergi vermedikleri için kapatıldılar. Detay Maxinet seo hizmeti ile para kazanıyor ve kazandığı paranın bir bölümünü de üyelerine dağıtıyor bunların hepsini kayıt altına alıyor.

Merkezlerine giden bir Üye Kurucuya Şu soruyu sordu! Eğer bir gün kapatırsanız bu kadar kullanıcının hakkı ne olacak? Alınan Cevap ise şöyleydi ; “Kimin ne kadar parası varsa hepsi hesaplarına yatacak

Özetle; sisteme üye olan kullanıcılarla da görüşünce bir çoğu yatırdığı parayı alıp artık Kar’a geçmeye başlamış 2. hatta 5. üyeliğini bilgisayarını kuranlar bile var, Şimdi Maxinet’e katılma zamanı!
Detay Maxinet'in Belgeleri...

Görsellerin Yüklenmesi için bir kaç saniye bekleyin…

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve Detay Maxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Gümüş yada Altın Paket Satın alabilirsiniz.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

©2018 Piyasa Cafe Güncel Altın Fiyatları ve Döviz Kurları Burada yer alan bilgiler Altın ve  Döviz Fiyatları Yatırım Araçları Haber ve diğer tüm içerikler, anlatım sunum ve görseller kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcılar Risk Alırken tamamen kendi öz iradeleri ile hareket ederler, oluşabilecek risk ve zararlardan piyasacafe.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Tüm Kazanç ve Zarar Kullanıcıların Kendisine Aittir.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account