Detay Maxinet İzmir

detay maxinet üyelik ve detaylar
detay maxinet üyelik ve detaylar

Detay Maxinet İzmir Referans ve Kayıt

Detay Maxinet Üyelik için Buradan Referans Alabilirsiniz. Takıldığınız Tüm Konularda Size Yardımcı olacağız.

Kemal BOZKURT 0506 474 28 06

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve DetayMaxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Gümüş yada Altın Paket Satın alabilirsiniz

Detay Maxinet Nedir ?

Detay Maxinet, Bir network oluşumu yani online iş ağı’dır. 10 – 100 – 1.000 ve çok daha fazla kullanıcının bir amaca yada hizmete dahil olması ile oluşan çok kullanıcılı bir sistemdir. Detay Maxinet ‘de Bu Sistemde belirlenen bir hedef doğrultusunda tüm üyeleri ile birlikte ortak ve eş zamanlı olarak hareket ederek çalışır. “Detay Maxinet” Tarafından geliştirilen bir Program,  Size Gönderilen Bilgisayarlar Üzerinde Çalışır, yaptığı iş ise Google Üzerinde SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) yapmasıdır. Bilgisayarınız Günlük 8 yada 14 Saat olmak üzere açık bırakılır, Böylece program çalışarak kendisine bağlı firmalara seo ve reklam hizmeti verir. Böylece firmalardan alınan kazanç Detay Maxinet Network Üyelerine Dağıtılır.

Maxinet Network Sistemi Nasıl Çalışır ?

Detay Maxinet şirketi tarafından geliştirilen bir bilgisayar programı sayesinde network sistemi çalışmaya başlar…  Satın Alacağınız Başlangıç Paketi ile Birlikte Size Bir Bilgisayar ve Program, faturalı ve belgeleriyle birlikte adresinize kargo ile gönderilir. Bilgisayarı açıp programı çalıştırdığınızda, Maxinet’ten SEO hizmeti alan firmaların web siteleri bu program üzerinden otomatik olarak ziyaret edilir ve yaklaşık site başına 300 saniye boyunca o sitede gezdirilir, böylece hizmet alan firma Google üzerinde üst sıralara çıkar marka ve bilirliği artar. Herbir network üyesi farklı şehirler ve farklı IP adresleri üzerinden sitelerde gezdirildiği için organik ziyaretçi trafiği oluşturulmuş olur. Bu da en değerli ziyaretçi trafiği anlamına gelir, Firmalar görüntülenme oranı kadar Maxinet firmasına para öder, Detay Maxinet’te aldığı bu ödemelerin bir kısmını Network üyelerine günlük dağıtır.

detay maxinet paketler
detay maxinet paketler

Sisteme Sadece Referans Kodu ile Üye Olabilirsiniz. Aşağıdaki Üye Ol butonuna Güvenli Referans Kodu Otomatik olarak eklenmiştir. Üyelik aşamasında kodu alabilmek için 0506 474 28 06 numaralı Whatsapp hattından bize mesajla ulaşın size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Maxinet Ne Kadar Kazandırır ?

Detay Maxinet Başlangıç Paketi olan Gümüş Paket ile başladığınızda Sisteme Giriş için 590$ Ödedik dolar kuru 3.86 diyelim giriş maliyetimiz : 2.270TL eder. Karşılığında 1.000 TL değerinde bir bilgisayara sahip olmuş oluruz.

Dolar Kuru Değişiklik Gösterebilir Buna Bağlı Olarak Kazancınız artabilir yada düşebilir. Burada örnek olarak gösterilmiştir.

Gümüş Paket Günlük Getirisi = 5$ ( 19TL)
Aylık Getirisi = 150$ ( 579TL )
Detay Maxinet Resmi Bir Firma olduğu için %20 Vergi Kesintisi olur kesintilerle birlikte Aylık 464TLnet olarak hesabımıza geçer.

Altın Paket Günlük Getirisi = 14$ ( 54TL )
Aylık Getirisi = 420$ ( 1621TL )
Kesintilerle birlikte Aylık 1.300TL net olarak hesabımıza geçer. Bu Paketi alabilmek için önce Gümüş Paket Almanız ve Sonra Yükseltmeniz Gerekir.

***** Tek Bir Modem Üzerinden Aynı Evde Maksimum 6 Adet Sistem Kurabilirsiniz. Yani Bir Altın Paket 5 Gümüş Paket, Yada 6Adet Altın Paket Gibi, İstediğiniz şekilde sistem kurup kazancınızı arttırabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı Davet Ederek Kazanın!

Maxinet Network Sistemine Yeni Üye Yaptığınız Tüm kullanıcılar için ekstra ödeme almaya devam edersiniz, yani Gümüş Paketten 2 Kişi getirdiniz bu 2 üye size 70 + 70$ kazandırır onlarda birer üye getirdi 47 + 47$ daha kazanırsınız bu derinlik 7. kademeye kadar inmekte ve ağınız büyüdükçe kazancınızda büyümektedir.

Altın Paket ile Yeni Üye Yaparsanız : 184$ Hesabınıza Geçer
Gümüş Paket ile Yeni Üye Yaparsanız : 70$ Hesabınıza Geçer

Kazanç Derinliği : Detay Maxinet Derinlik Referans Gelirleri ; Yani Sizin üye yaptıklarınız 70$ onların üye yaptıkları 47$ onlarında yaptıkları 29$ diye aşağı doğru devam ediyor, yani kazancını sürekli büyüyor böylece kendi network ağınız oluşuyor.

1. Derinlikte %12 (70,80 dolar) Sizin Üye Yaptıklarınızdan Gelen
2. Derinlikten %8 (47,20 dolar) Üyelerinizin Üye Yaptıklarından gelen
3. Derinlikten %5 (29,50 dolar) 2. Derinliktekilerin Üye Yaptıklarından
4. Derinlikten %3 (17,70 dolar) 3. Derinlikten Gelen Üyeler
5. Derinlikten %2 (11,80 dolar) … bu liste aşağı doğru devam eder.
6. Derinlikten %1 (5,90 dolar)
7. Derinlikten %1 (5,90 dolar )

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve DetayMaxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Gümüş yada Altın Paket Satın alabilirsiniz

Detay Maxinet Nasıl Kullanılıyor ?

Detay Maxinet’in Mantığı çok basittir, üye olduktan sonra her şeyi takip edebileceğiniz bir kontrol paneliniz oluyor, yani sisteme, üyelik panelinize giriş yaptıktan sonra, Çekilebilir tutar, Aylık ve Günlük kazançlar, Maxi Cüzdanınız, Para Transferi ve Para Talep etme, Alt üyelerden gelen miktarlar gibi herşey çok kolay ve basitce ulaşılabilir ve anlaşılır şekilde anlatılmıştır. Sorun yaşadığınız noktada Müşteri Hizmetleri yoğunluğa göre 2 – 3 dakikada sorularınızın hepsini yanıtlıyor. Böylece sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

Paramı Ne Zaman ve Nasıl Çekebilirim ?

Eğer hesabınızda 100$ ve üzeri kazandığınız para varsa her ayın 20 sinde ödeme talep et butonuyla çekmek istediğiniz tutarı belirterek işlemi başlatıyorsunuz, Ödemeler her ayın 5 veya 5’i hafta sonuna denk geliyorsa sonraki ilk iş günü belirttiğiniz IBAN numarasına %20 vergisi alındıktan sonra otomatik olarak yatıyor.

Detay Maxinet Güvenilir mi ?

Detay Maxinet Güvenilir mi ? Evet sisteme girecek olan tüm üyeler bu soruyu soruyor sonuçta sisteme bir para yatırılacak ve en az 4 ay beklemesi gerekiyor. Bize Güvenilmez, Girme gibi sözler söylediler fakat biz girdik ve kazanmaya başladık. Firma kayıtlarına da bakınca 2002 – 2003 yıllarında kurulduğu ve Turkcell – Vodafone ve Avea(T.Telekom) için mobil ödeme altyapısını geliştiren bir firma olduğunu görebiliyoruz.

Şöyle bir hesap yapalım 2.300 TL ile Gümüş Paketten Giriyorsunuz, bunun 1.000TL si bilgisayar geriye 1.300TL ‘yi riske atmak kalıyor biz denemeye değer dedik ve girdik. 1300TL ‘yide 3 ayda amorti ediyorsunuz. Şirket bu sistemi yeni kurdu nerden baksanız 2 – 3 yıl yada daha fazla devam eder diye düşünüyoruz.

Sonuçta hiç risk alınmadan 1 kuruş dahi kazanamıyoruz. Hayatta her şeyin bir risk olduğunu düşünürsek bu adımda bir  risk. Fakat yaptığım araştırmalar sonucunda firmanın 10 Aydır sorunsuz bir şekilde ödemelerini vergilerini vererek yaptığını ve her şeyin yasal olduğunu görebiliyoruz.

Sisteme üye üst düzey yetkililerle yaptığımız görüşmeler tam anlamıyla güven arz ediyor, Firmanın geçmişi ve yatırımları büyüklüğünü ve ciddiyetini ortaya koyuyor. Benzer oluşumlar Vergi vermedikleri için kapatıldılar. Detay Maxinet seo hizmeti ile para kazanıyor ve kazandığı paranın bir bölümünü de üyelerine dağıtıyor bunların hepsini kayıt altına alıyor.

Merkezlerine giden bir Üye Kurucuya Şu soruyu sordu! Eğer bir gün kapatırsanız bu kadar kullanıcının hakkı ne olacak? Alınan Cevap ise şöyleydi ; “Kimin ne kadar parası varsa hepsi hesaplarına yatacak

Özetle; sisteme üye olan kullanıcılarla da görüşünce bir çoğu yatırdığı parayı alıp artık Kar’a geçmeye başlamış 2. hatta 5. üyeliğini bilgisayarını kuranlar bile var, Şimdi sağdan soldan söylenenler için Kulakları tıkayıp Maxinet’e katılma zamanı!

Önce Aşağıdaki Butondan Ücretsiz Üye Olun ve DetayMaxinet Sistemini İnceleyin… Daha Sonra İsterseniz Paket Satın alabilirsiniz

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

©2018 Piyasa Cafe Güncel Altın Fiyatları ve Döviz Kurları Burada yer alan bilgiler Altın ve  Döviz Fiyatları Yatırım Araçları Haber ve diğer tüm içerikler, anlatım sunum ve görseller kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kullanıcılar Risk Alırken tamamen kendi öz iradeleri ile hareket ederler, oluşabilecek risk ve zararlardan piyasacafe.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Tüm Kazanç ve Zarar Kullanıcıların Kendisine Aittir.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account